Юридично-правовий консультпункт

Безкоштовна юридична допомога частина1

Безкоштовна юридична допомога частина2

Склад ВКМСД Саксаганського РВ

Вітаємо тебе, юний друже! Хочеш дізнатися більше про свої права? Саме для тебе створена "Школа громадської освіти". Навчання у школі допоможе тобі дізнатися більше про владні повноваження, державу, права та обов’язки громадян. Також ти отримаєш поради, які допоможуть знайти вихід зі складних життєвих ситуацій. Успіхів тобі у навчанні!

Шкільні заходи з правового виховання

1. Проведення місячників, тижнів права.
2. Засідання ради з профілактики правопорушень.
3. Зустрічі з працівниками правоохоронних органів, орагнів юстиції.
4. Проведення годин спілкування, лекцій, бесід, консультації з правової тематики.
5. Робота з громадськими організаціями.
6. Педагогічний всеобуч, круглі столи.
7. Консультації для батьків, тренінги.
8. Проведення місячника попередження дитячої безпритульності та правопорушень серед учнівської молоді.

Співпраця з громадськими організаціями

1. Регіональне представництво Всеукраїнської Благодійної Організації "АСЕТ" Благодійна ВІЛ-сервісна організація "Шанс"
2. Дніпропетровська обласна благодійна організація "Ти не один"
3. Відділ Кримінальної міліції у справах дітей Саксаганського РВ КМУ ГУ МВС у Дніпропетровській області