Зв'язок з директором

Ничипорук Вікторія Володимирівна – директор.

Педагогічне кредо: «У серце увійде лиш те, що йде відсерця».

За всі роки роботи наші педагоги, учні таїх батьки пройшли великий спільний шлях. Зі звичайної, нічим непримітної школими перетворилися на авторитетний та конкурентноспроможний загальноосвітнійзаклад, в якому створені всі умови для повноцінної навчальної та дозвільноїдіяльності дітей.

Девізом нашої школи є три простих, аледуже важливих слова: активність, співробітництво, розвиток. Саме вони задаютьтон всій нашій педагогічній роботі, саме вони націлюють на невпинний пошукнових підходів до організації шкільного життя.

Сьогодні ми пропонуємо учням широкийспектр освітніх послуг: у школі діють класи з поглибленим вивченням окремихпредметів, великою популярністю користуються напрями профільного навчання.

Найважливішим компонентом нашої моделішкільної освіти є її орієнтація на практичні навички та здатність застосовуватизнання, реалізацію власних проектів. У практиці діяльності школи такий підхідми називаємо компетентнісний. При такому підході істотно змінюється роль ізавдання вивчення дисциплін гуманітарного та природничого циклів, зростаєзначимість навчальних курсів з елементами освоєння сучасних технологій. Намиактивно використовуються інтерактивні методи, що залучають школярів у практичнудіяльність.  Акцент робиться на проведеннядосліджень, висування і перевірку гіпотез, рішення аналітичних і проектнихзавдань. Це вимагає від педагогів розробки нових освітніх технологій танавчальних матеріалів, використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Наша система додаткової освіти, що включаєв себе десятки різноманітних гуртків, секцій, студій, активно сприяє розкриттюта розвитку юних талантів та обдарувань.

За минулі роки десятки наших учнів підкерівництвом чудових педагогів стали переможцями та призерами різних олімпіад,конкурсів і фестивалів, яскраво демонструючи свою пізнавальну активність ітворче ставлення до справи.

У нас є всі підстави пишатися і нашимивипускниками, які гідно йдуть по життю і не забувають рідні шкільні інститути.

Ми пишаємося атмосферою доброзичливості іпривітності, яка панує в стінах школи та об'єднує зусилля всіх учасниківосвітнього процесу.

Нас об'єднують нові цілі та завдання! Ми яснорозуміємо перспективи та напрямки подальшого розвитку. І ми віримо, що новізвершення в нас ще попереду!

Запитання та пропозиції надсилайте на електронну адресу [email protected]